PG2451, tlakový senzor s analogovým displejem, PG-250-REB12-MFRKG/US/ /P, IFM
Naše cena:
bez DPH 12.875,50 Kč
s DPH 15.579,36 Kč
s DPH 15.579,36 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,50 Kč
Výrobce: IFM
Kategorie: Nové produkty IFM
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:PG2451
Váha[kg]: 0.5 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
PG2451, tlakový senzor s analogovým displejem, PG-250-REB12-MFRKG/US/ /P, IFM
- Analogový displej, tlakový spínač a vysílač v jednom přístroji
- Výborná čitelnost také na dlouhou vzdálenost
- Otočný displej s grafickým zobrazením LED pro indikaci spínacího bodu
- Programovatelný spínací výstup a škálovatelný analogový výstup
- Robustní pouzdro z nerezové oceli pro použití v náročných průmyslových podmínkách
| Počet vstupů a výstupů: | Po digitálních výstupů: 1; Počet analogových výstupů: 1 |
| Měřící rozsah: | 0 ... 250 bar |
| Procesní připojení: | závitové připojení G 1/2 vnější závit |
| Aplikace: | pro průmyslové nasazení |
| Provozní napětí[V]: | 18...32 DC |
| Proudový odběr[mA]: | < 70; (24 V) |
| Ochrana proti přepólování: | ano |
| Celkový počet výstupů: | 2 |
| Výstupní signál: | spínací signál; analogový signál; (konfigurovatelný) |
| Elektrické provedení: | PNP/NPN |
| Ochrana proti zkratu: | ano |
| Ochrana proti přetížení: | ano |
| Provozní teplota: | -20 ... 80°C |
| Krytí: | IP 67; IP 69K |
| Materiál: | nerezová ocel (1.4404 / 316L); PA; FKM; PTFE; bezpečnostní okénko: Bezpečnostní vrstvené sklo 4 mm |
| Připojení: | konektorové provedení: 1 x M12; kódování: A; Kontakty: Pozlaceno |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































