PT5404, PT-010-SEG14-A-ZVG/US/ /W, IFM
Naše cena:
bez DPH 3.126,91 Kč
s DPH 3.783,56 Kč
s DPH 3.783,56 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,06 Kč
Výrobce: IFM
Kategorie: Nové produkty IFM
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:PT5404
Váha[kg]: 0.06 kg
HS Code (Taric): 90262020
Země původu: RO
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
PT5404, PT-010-SEG14-A-ZVG/US/ /W, IFM
- Spolehlivá detekce systémového tlaku v průmyslových aplikacích
- Vysoká odolnost proti rázům a vibracím
- Výborná opakovatelnost měření a nízká odchylka od charakteristiky
- Životnost více než 60 milionů spínacích cyklů
- Kompaktní a robustní pouzdro z nerezové oceli pro použití s místech s omezeným prostorem
| Počet vstupů a výstupů: | Počet analogových výstupů: 1 |
| Procesní připojení: | závitové připojení G 1/4 vnější závit (DIN EN ISO 1179-2) |
| Aplikace: | pro průmyslové nasazení |
| Provozní napětí[V]: | 8,5...36 DC |
| Min. izolační odpor[MΩ]: | 100; (500 V DC) |
| Ochrana proti přepólování: | ano |
| Analogový proudový výstup[mA]: | 4...20 |
| Odolné proti zkratu: | ano |
| Ochrana proti přetížení: | ano |
| Provozní teplota: | -40 ... 90°C |
| Krytí: | IP 67; IP 69K |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































