CE1F12-25L, válec, SMC
Naše cena:
bez DPH 12.420,00 Kč
s DPH 15.028,20 Kč
s DPH 15.028,20 Kč
Výrobce: SMC
Kategorie: Pneumatické válce
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:CE1F12-25L
Váha[kg]: 0.3 kg
HS Code (Taric): 84798997
Země původu: JP
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
CE1F12-25L, válec, SMC
| Montáž: | F (příruba vpředu) |
| Průměr pístu: | 12 mm |
| Zdvih: | 25 mm |
|
Tlumení krajních poloh:
|
pr.40 až 63mm: oboustanné tlumení; pr.12 až 32mm: bez tlumení |
| Konektor: | konektor |
| Délka kabelu: | L (3 m) |
| Snímač polohy: | bez snímače polohy |
| Konektor nebo vodiče: | 0.5m (nebo nic v případě provedení bez snímače) |
| Počet: | 2 ks (nebo nic v případě provedení bez snímače polohy) |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.




























































































