O6H707, reflexní světelný snímač s potlačeným pozadím, O6HLFPKG/0,30m/US, IFM
Naše cena:
bez DPH 4.820,03 Kč
s DPH 5.832,24 Kč
s DPH 5.832,24 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,03 Kč
Výrobce: IFM
Kategorie: Nové produkty IFM
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:O6H707
Váha[kg]: 0.03 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
O6H707, reflexní světelný snímač s potlačeným pozadím, O6HLFPKG/0,30m/US, IFM
| Druh světla: | červené světlo |
| Pouzdro: | Kvádrové |
| Speciální vlastnosti: | Vyclonění pozadí |
| Funkční princip: | Reflexní světelný snímač |
| Provozní napětí[V]: | 10...30 DC |
| Proudový odběr[mA]: | 16; ((24 V)) |
| Ochrana proti přepólování: | ano |
| Elektrické provedení: | PNP |
| Výstupní funkce: | Spínání na světlo/tmu; (přepojitený) |
| Spínací frekvence DC[Hz]: | 1002 |
| Ochrana proti zkratu: | ano |
| Snímací vzdálenost[mm]: | 1...200; (bílý papír 200 x 200 mm) |
| Komunikační rozhraní: | IO-Link |
| Typ přenosu: | COM2 (38,4 kBaud) |
| IO-Link verze: | 1.1 |
| Norma SDCI: | IEC 61131-9 |
| Mód SIO: | ano |
| Potřebná třída Masterport: | A |
| Min. doba procesního cyklu[ms]: | 10 |
| Funkce IO-Link (acyklické): | tag specifický pro aplikaci; čítač provozních hodin; počítadlo cyklů zapnutí |
| Provozní teplota: | -10 ... 60°C |
| Krytí: | IP 65; IP 67 |
| Materiály: | pouzdro: ABS; PPSU; Těsnění: EPDM |
| Materiál optické čočky: | PMMA |
| Připojení: | konektorové provedení: 1 x M12; kódování: A |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































