TA2405, teplotní převodník, TA-030CLER12-A-ZVG/US, IFM
Naše cena:
bez DPH 4.115,95 Kč
s DPH 4.980,30 Kč
s DPH 4.980,30 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,10 Kč
Výrobce: IFM
Kategorie: Nové produkty IFM
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:TA2405
Váha[kg]: 0.1 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
TA2405, teplotní převodník, TA-030CLER12-A-ZVG/US, IFM
- Vysoká přesnost v celém měřeném teplotním rozsahu
- Mimořádná dynamika odezvy a velmi krátká doba zpoždění při zapnutí
- Robustní pouzdro z nerezové oceli s velmi vysokou odolností proti tlaku
- Díky vysokému stupni krytí jsou senzory vhodné pro použití v náročných průmyslových podmínkách
| Počet vstupů a výstupů: | Počet analogových výstupů: 1 |
| Komunikační rozhraní: | IO-Link |
| Typ přenosu: | COM2 (38,4 kBaud) |
| IO-Link verze: | 1.1 |
| Procesní připojení: | závitové připojení G 1/2 vnější závit |
| Instalační délka EL[mm]: | 30 |
| Odolnost proti tlaku: | 400 bar |
| Provozní napětí[V]: | 18...32 DC; ("třída napájení 2" podle cULus) |
| Proudový odběr[mA]: | < 50 |
| Ochrana proti přepólování: | ano |
| Výstupní signál: | analogový signál; IO-Link; (konfigurovatelný) |
| Ochrana proti zkratu: | ano |
| Ochrana proti přetížení: | ano |
| Délka sondové tyče L[mm]: | 16 |
| Provozní teplota: | -25 ... 80°C |
| Krytí: | IP 67; IP 68; IP 69K |
| Materiály: | nerezová ocel (1.4404 / 316L); PEI; FKM |
| Materiál, který je v kontaktu s médiem: | nerezová ocel (1.4404 / 316L); O kroužek: FKM |
| Připojení: | konektorové provedení: 1 x M12; kódování: A; Kontakty: Pozlaceno |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































