O6H203, reflexní snímač, O6H-FPKG/AS/4P, IFM
Naše cena:
bez DPH 2.605,92 Kč
s DPH 3.153,16 Kč
s DPH 3.153,16 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,02 Kč
Výrobce: IFM
Kategorie: Nové produkty IFM
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:O6H203
Váha[kg]: 0.02 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
O6H203, reflexní snímač, O6H-FPKG/AS/4P, IFM
| Druh světla: | červené světlo |
| Pouzdro: | Kvádrové |
| Speciální vlastnosti: | Vyclonění pozadí |
| Funkční princip: | Reflexní světelný snímač |
| Provozní napětí[V]: | 10...30 DC |
| Proudový odběr[mA]: | 22; ((24 V)) |
| Ochrana proti přepólování: | ano |
| Elektrické provedení: | PNP |
| Výstupní funkce: | Spínání na světlo/tmu; (přepojitený) |
| Spínací frekvence DC[Hz]: | 1000 |
| Ochrana proti zkratu: | ano |
| Snímací vzdálenost[mm]: | 2...200; (bílý papír 200 x 200 mm) |
| Provozní teplota: | -25 ... 60°C |
| Krytí: | IP 65; IP 67 |
| Materiály: | pouzdro: ABS; PPSU |
| Materiál optické čočky: | PMMA |
| Přizpůsobení čočky: | stranová optika |
| Připojení: | konektorové provedení: 1 x M8; kódování: A; Uzamčení: Mosaz, povrstveno; Těsnění: EPDM |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































