TD2507, převodník teploty s displejem, TD-030CFER12-A-ZVG/US, IFM
Naše cena:
bez DPH 5.484,65 Kč
s DPH 6.636,43 Kč
s DPH 6.636,43 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,30 Kč
Výrobce: IFM
Kategorie: Nové produkty IFM
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:TD2507
Váha[kg]: 0.3 kg
HS Code (Taric): 90329000
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
TD2507, převodník teploty s displejem, TD-030CFER12-A-ZVG/US, IFM
- Hygienický design pro použití v potravinářském a nápojovém průmyslu
- Mimořádná dynamika odezvy a velmi krátká doba zpoždění při zapnutí
- Jasně viditelné 4-místný LED displej
- Vysoký stupeň krytí a tlaková odolnost
| Počet vstupů a výstupů: | Počet analogových výstupů: 1 |
| Provozní napětí[V]: | 18...32 DC; ("třída napájení 2" podle cULus) |
| Proudový odběr[mA]: | < 50 |
| Ochrana proti přepólování: | ano |
| Ochrana proti zkratu: | ano |
| Ochrana proti přetížení: | ano |
| Provozní teplota: | -25 ... 80°C |
| Krytí: | IP 67; IP 68; IP 69K |
| Připojení: | konektorové provedení: 1 x M12; kódování: A |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































