PU5401, tlakový snímač, PU-250-SEG14-B-DVG/US/ /W, IFM
Naše cena:
bez DPH 3.126,91 Kč
s DPH 3.783,56 Kč
s DPH 3.783,56 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,06 Kč
Výrobce: IFM
Kategorie: Nové produkty IFM
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:PU5401
Váha[kg]: 0.06 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
PU5401, tlakový snímač, PU-250-SEG14-B-DVG/US/ /W, IFM
- Spolehlivá detekce systémového tlaku v průmyslových aplikacích
- Vysoká odolnost proti rázům a vibracím
- Výborná opakovatelnost měření a nízká odchylka od charakteristiky
- Životnost více než 60 milionů spínacích cyklů
- Kompaktní a robustní pouzdro z nerezové oceli pro použití s místech s omezeným prostorem
| Počet vstupů a výstupů: | počet analogových výstupů: 1 |
| Měřící rozsah: | 0...250 bar |
| Procesní připojení: | závitové připojení G 1/4 vnější závit (DIN EN ISO 1179-2) |
| Aplikace: | pro průmyslové nasazení |
| Provozní teplota: | -40 ... 90°C |
| Provozní napětí[V]: | 16...36 DC |
| Proudový odběr[mA]: | < 12 |
| Krytí: | IP 67; IP 69K |
| Materiály: | 1.4542 (17-4 PH / 630); nerezová ocel (1.4404 / 316L); PEI |
| Procesní připojení: | závitové připojení G 1/4 vnější závit (DIN EN ISO 1179-2) |
| Připojení: | konektorové provedení: 1 x M12; kódování: A |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































