Ostatní
Nabídka produktů
Nabídka produktů

Akční nabídka
Akční nabídky zboží
Produkty Pepperl+Fuchs
nabídka produktů od firmy Pepperl+Fuchs
Produkty SMC
nabídka produktů od firmy SMC
Produkty OMRON
nabídka produktů od firmy OMRON
Čítače a časovače rozváděčové

Spínače průmyslové

Patice

Relé PCB

Stykače

Průmyslová relé

Konektory

Identifikační systémy

Řídící systémy

Operátorské panely

Distribuované I/O

Polovodičová relé

Čítače

Monitorovací relé

Panelové indikátory

Napájecí zdroje

Programovatelná relé

Regulátory teplot a procesů

Časovače

Fotovoltaické měniče

Měniče

Servopohony

Řízení pohybu

Roboty

Bezpečnost

Speciální senzory

IRC snímače

Fotoelektrické snímače

Indukční snímače

Kamerové senzory

Produkty IFM electronic
nabídka produktů od firmy IFM
Produkty IPF
nabídka produktů od firmy IPF
Produkty ABB
nabídka produktů od firmy ABB
Produkty BALLUFF
nabídka produktů od firmy BALLUFF
Bazar
Bazarové komponenty pro automatizaci
Produkty BANNER
nabídka produktů od firmy BANNER
Produkty Keyence
nabídka produktů od firmy Keyence
Produkty Kübler
nabídka produktů od firmy Kübler
Produkty SCHNEIDER
nabídka produktů od firmy Schneider
Produkty PILZ
Produkty PILZ pro bezpečnost strojů, bezpečnostní relé PNOZ, senzory PSEN, řídicí systémy a průmyslovou automatizaci.
Produkty EMAS
nabídka produktů od firmy EMAS
Produkty PIZZATO
nabídka produktů od firmy PIZZATO
Produkty BAUMER
nabídka produktů od firmy BAUMER
Produkty Siemens
nabídka produktů od firmy SIEMENS
Produkty Turck
nabídka produktů od firmy TurckE3Z-LR86 OMS, retroreflexní snímač, OMRON
Naše cena:
bez DPH 4.991,82 Kč
s DPH 6.040,10 Kč
s DPH 6.040,10 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,02 Kč
Výrobce: OMRON
Kategorie: Fotoelektrické snímače
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:E3Z-LR86 OMS
Váha[kg]: 0.02 kg
HS Code (Taric): 85414900
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
E3Z-LR86 OMS, retroreflexní snímač, OMRON
| Typ výstupu, optický snímač: | PNP |
| Snímací vzdálenost min.: | 200 mm |
| Snímací vzdálenost max.: | 7 m |
| Typ světla: | Červený laser |
| Provozní napětí, min.: | 12V |
| Provozní napětí, max.: | 24V |
| Typ zakončení: | Konektor, M8 |
| Typ přepínače: | Za světla ZAP / Za tmy ZAP |
| Zátěžový proud: | 100 mA |
| Doba odezvy: | 1 ms |
| Krytí: | IP67 |
| Provozní teplota: | -10 ... 55 °C |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.









































































