Q45ULIU64ACR, 3047551, analog. ultrazvuk. senzor, Banner
Naše cena:
bez DPH 14.228,30 Kč
s DPH 17.216,24 Kč
s DPH 17.216,24 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,30 Kč
Výrobce: Banner
Kategorie: Ultrazvukové senzory Banner
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:Q45ULIU64ACR
Váha[kg]: 0.3 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: US
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
Q45ULIU64ACR, 3047551, analog. ultrazvuk. senzor, Banner
- měřicí rozsah nastavitelný tlačítkem nebo vodičem
- nastavitelná doba odezvy
- analogový výstup volitelně napětí nebo proud
- funkce Teach-In
- charakteristika výstupu nastavitelná
- vyzařovací úhel 15°
- mrtvá zóna: 10 cm
- rozsah: 140 cm
| Funkce: | senzor přiblížení |
| Pouzdro: | kvádrové pouzdro |
| Velikost: | 60.5 x 44.5 x 87.6 mm, Q45 |
| Směr vyzařování: | přímý |
| Rozsah: | 100…1400 mm |
| Napájecí napětí: | 12…24 VDC |
| Výstupní funkce: | analogový výstup |
| Napěťový výstup: | 0…10 V |
| Proudový výstup: | 4…20 mA |
| Elektrické připojení: | kabel |
| Délka kabelu: | 2.0 m |
| Materiál pouzdra: | plast, PBT |
| Provozní teplota: | -25 … 70 °C |
| Krytí: | IP67 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.






























































































