PFT-FRB6X0SF2OSSALSSZ, tlakový snímač, 6042859, Sick
s DPH 13.165,04 Kč
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
| Druh tlaku: | Relativní tlak |
| Rozsah měření: | 0 bar ... 6 bar |
| Procesní teplota: | –30 ... 100 °C |
| Výstupní signál: | 4 mA ... 20 mA, 2 vodiče |
| Procesní připojení: | G ½ B čelně zapuštěná |
| Materiály v kontaktu s médiem: |
Čelně zapuštěná membrána: nerezová ocel 316Ti Těsnění: NBR |
| Interní převodová kapalina: | Syntetický olej (není k dispozici u membrány, která není čelně zapuštěná, pro rozsahy měření > 25 barů) |
| Otvor kanálu: | Čelně zapuštěná membrána |
| Materiál pouzdra: | Nerezová ocel 1.4571 |
| Druh připojení: | Úhlový konektor (podle normy DIN 175301-803 A) |
| Napájecí napětí: | 10 V DC ... 30 V DC |
| Elektrická bezpečnost: |
Odolnost vůči zkratu: QA vůči M Ochrana před přepólováním: L+ vůči M Ochranná třída: III |
| Dielektrická pevnost: | 500 V DC, Napájecí napětí NEC třída 02 (nízké napětí a nízký proud max. 100 VA i v chybovém stavu) |
| Těsnění: | NBR |
| Krytí: | IP65 |
| Teplotní rozsah měření: | 0 ... 80 °C |
| Životnost: | Minimálně 10 mil. změn zátěže |
| Teplota okolního prostředí při provozu: | –20 ... 80 °C |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.


































































































