BSP00YC, digitální snímač tlaku, BSP B250-EV009-P00S2B-S4, Balluff
Naše cena:
bez DPH 7.150,28 Kč
s DPH 8.651,84 Kč
s DPH 8.651,84 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,28 Kč
Výrobce: BALLUFF
Kategorie: Snímače tlaku
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:BSP00YC
Váha[kg]: 0.28 kg
HS Code (Taric): 90262020
Země původu: DE
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
BSP00YC, digitální snímač tlaku, BSP B250-EV009-P00S2B-S4, Balluff
| Rozsah měření: | 0–250 bar |
| Přesnost: | ±0,5 % FSO BFSL |
| Přetěžovací tlak: | 400 bar |
| Trhací tlak: | 750 bar |
| Provozní napětí Ub: | 18–30 V DC |
| Rozhraní: | IO-Link 1.1 |
| Analogový výstup: | Analogové napětí / analogový proud přepínatelný 4–20 mA / 0–10 V |
| Spínací výstup: | 2× PNP/NPN spínací/rozpínací kontakt (NO/NC) přepínatelný |
| Připojení: | Konektory, konektor M12 × 1, 4pólový |
| Procesní přípojka: | G 1/4" (DIN 3852) |
| Materiál procesní přípojky: | Ušlechtilá ocel (1.4301) |
| Materiál těsnicího kroužku: | FKM |
| Materiál pouzdra: | Ušlechtilá ocel (1.4301) PE, Polyethylen s vysokou hustotou |
| Provozní teplota: | -40 ... 85 °C |
| Krytí: | IP 67, našroubovaný stav |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.


































































































