PFM711-C8-B, digitální snímač průtoku, SMC
Naše cena:
bez DPH 5.350,09 Kč
s DPH 6.473,61 Kč
s DPH 6.473,61 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,09 Kč
Výrobce: SMC
Kategorie: Snímače tlaku
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:PFM711-C8-B
Váha[kg]: 0.09 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: JP
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
PFM711-C8-B, digitální snímač průtoku, SMC
- kompaktní provedení, nízká hmotnost
- digitální 2-barevná signalizace
- k výběru i úhlové připojení
- vestavěný škrticí ventil
- k dispozici více kombinací
- různé způsoby montáže
| Rozsah měřeného průtoku: | 11 [2 až 100 (50 pro CO2) ℓ/min] |
| Velikost připojovacího závitu: | C8 (nástrčná spojka pr.8 (5/16 (palce))) |
| Směr přívodu vzduchu: | přímý |
| Specifikace výstupů: | B (2 x výstup PNP) |
| Specifikace jednotek: | funkce přepínání jednotek |
| Konektor: | kabel s konektorem (délka kabelu 2m) |
| Provozní tlak: | -100 - 750 kPa |
| Zkušební tlak: | 1 MPa |
| Provozní teplota: | 0 ... 50 °C |
| Průtok: | 2 - 100 l/min (Dry air, N2, Ar) / 2 - 50 l/min (CO2) |
| Interní pokles napětí: | NPN output: 1 V or less (at 80 mA) / PNP output: 1.5 V or less (at 80 mA) |
| Aktuální spotřeba: | 55 mA or less |
| Krytí: | IP40 |
| Rozsah měření tlaku: | –70 kPa - 750 kPa |
| Napájecí napětí: | 24 VDC ±10% |
| Spínaný výstup: | NPN or PNP open collector output |
| Max. proudové zatížení: | 80 mA |
| Rozsah zobrazení průtoku: | 2 - 105 l/min (Dry air, N2, Ar) / 2 - 52 l/min (CO2) |
| Napětí: | 28 VDC (at NPN output) |
| Displej: | 3-digit, 7-segment LED / 2-colour display (Red/Green) / Renewed cycle: 10 times/sec |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.


































































































