BTL06W8, magnetostrikční systém pro snímání polohy s tyčovou konstrukcí, BTL7-A110-M0150-B-S32, BALLUFF
Naše cena:
bez DPH 20.875,95 Kč
s DPH 25.259,90 Kč
s DPH 25.259,90 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,95 Kč
Výrobce: BALLUFF
Kategorie: Převodníky
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:BTL06W8
Váha[kg]: 0.95 kg
HS Code (Taric): 90318020
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
BTL06W8, magnetostrikční systém pro snímání polohy s tyčovou konstrukcí, BTL7-A110-M0150-B-S32, BALLUFF
| Tvar: | Tyčová řada |
| Upevnění: | Závitová příruba M18×1,5 |
| Materiál pouzdra: | Hliník, eloxovaný |
| Snímač polohy, počet max.: | 1 |
| Připojení: | Konektory, M16 × 0,75, 8pólový |
| Analogový výstup: | Analogové napětí 0–10 V Analogové napětí 10–0 V |
| Rozsah měření: | 150 mm |
| Měřicí frekvence max.: | 4000 Hz |
| Odchylka linearity max.: | ±50 µm |
| Přesnost opakování: | ±10 µm |
| Provozní napětí Ub: | 20–28 V DC |
| Teplota prostředí: | -40 ... 85 °C |
| Krytí: | IP 67 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.




























































































