DSNU-10-10-P-A, pneumatický válec, 19183, Festo
Naše cena:
bez DPH 1.490,00 Kč
s DPH 1.802,90 Kč
s DPH 1.802,90 Kč
Výrobce: FESTO
Kategorie: Pneumatické válce
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:DSNU-10-10-P-A
Váha[kg]: 0.4 kg
HS Code (Taric): 84123100
Země původu: DE
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
DSNU-10-10-P-A, pneumatický válec, 19183, Festo
| Zdvih: | 10 mm |
| Průměr pístu: | 10 mm |
| Konstrukce: | píst, Pístnice, trubka válce |
| Závit na pístnici / pohybové tyči: | M4 |
| Tlumení: | pružné tlumicí kroužky/destičky na obou stranách |
| Provozní tlak: | 0.15 MPa ... 1 MPa |
| Princip činnosti: | dvojčinný |
| Provozní teplota: | -20 ... 80 °C |
| Teoretická síla při 6 barech, pohyb vzad: | 39.6 N |
| Teoretická síla při 6 barech, pohyb vpřed: | 47.1 N |
| Pneumatické připojení: | M5 |
| Materiál víka: | tvárná slitina hliníku bezbarvý eloxovaný |
| Materiál těsnění: | NBR TPE-U(PU) |
| Materiál pístnice / pohybové tyče: | silně legovaná ocel, nerezová |
| Materiál trubky válce: | silně legovaná nerezová ocel |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.




























































































