MY1B32TN-2000LZ, bezpístnicový válec, SMC
Naše cena:
bez DPH 20.120,00 Kč
s DPH 24.345,20 Kč
s DPH 24.345,20 Kč
Výrobce: SMC
Kategorie: Pneumatické válce
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:MY1B32TN-2000LZ
Váha[kg]: 9.5 kg
HS Code (Taric): 84123100
Země původu: JP
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
MY1B32TN-2000LZ, bezpístnicový válec, SMC
mechanický přenos síly, bez vedení, základní provedení, s hydraulickým tlumičem pro nižší zátěž a stavěcím šroubem (provedení L)
mechanický přenos síly, bez vedení, základní provedení, s hydraulickým tlumičem pro nižší zátěž a stavěcím šroubem (provedení L)
| Průměr: | 32 mm |
| Závit: | TN (NPT) |
| Připojení: | standardní provedení |
| Zdvih: | 2000 |
| Jednotka omezení zdvihu: | L (vlevo: hydraulický tlumič pro nízké zatížení a stavěcí šroub; vpravo: hydraulický tlumič pro nízké zatížení a stavěcí šroub) |
| Provozní teplota: | 5 ... 60 °C |
| Provozní tlak: | 0.8 ... 0.1 MPa |
| Zkušební tlak: | 1.2 MPa |
| Připojovací závit - vstup: | NPT 1/8 |
| Funkce jednočinného pohonu: | Double acting |
| Teoretická síla válce - vysouvání (při 0.5 MPa): | 402 N |
| Max. rychlost pístu: | 1500 mm/s |
| Provedení tlumení koncových poloh: | Air cushion |
| Počet pneumatických připojení: | 2 pcs. |
| Usable tubing material: | PU |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.




























































































