CY1SG15-250BZ, bezpístnicový válec, magnetický přenos síly, kluzné vedení, SMC
Naše cena:
bez DPH 14.880,00 Kč
s DPH 18.004,80 Kč
s DPH 18.004,80 Kč
Výrobce: SMC
Kategorie: Pneumatické válce
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:CY1SG15-250BZ
Váha[kg]: 1.3 kg
HS Code (Taric): 4798997
Země původu: CZ
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
CY1SG15-250BZ, bezpístnicový válec, magnetický přenos síly, kluzné vedení, SMC
- provedení s jezdcem: kluzné vedení
- s vysokou nebo nízkou sílou magnetické spojky
- k dispozici i s hydraulickými tlumiči
| Připojení: | G (provedení s centrálním připojením) |
| Průměr pístu: | 15mm |
| Připojovací závit: | průměr 6-15mm: M-závit, průměr 20-40mm: Rc-závit |
| Zdvih: | 250 |
| Provedení dorazu: | B (hydraulický tlumič/ocelové dorazy, na obou stranách) |
| Provozní teplota: | -10 ... 60°C |
| Provozní tlak: | 0.18 - 0.7 MPa |
| Zkušební tlak: | 1.05 MPa |
| Počet pneumatických připojení: | 2 ks |
| Připojovací závit - vstup: | M5 x 0.8 |
| Funkce pohonu: | Dvojčinný |
| Max. rychlost pístu: | 400 mm/s |
| Provedení tlumení koncových poloh: | Rubber Bumper |
| Max. omezení zdvihu na jedné straně: | 6 mm |
| Max. přípustný tah: | 245 N |
| F124- Max-operating-frequency: | 80 cycle/min |
| Max. absorpční energie: | 245 J |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.




























































































