MY1H25-400LZ-M9BW, bezpístnicový válec, SMC
Naše cena:
bez DPH 31.366,00 Kč
s DPH 37.952,86 Kč
s DPH 37.952,86 Kč
Výrobce: SMC
Kategorie: Pneumatické válce
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:MY1H25-400LZ-M9BW
Váha[kg]: 0.1 kg
HS Code (Taric): 84123100
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
MY1H25-400LZ-M9BW, bezpístnicový válec, SMC
Bezpístnicový válec, mechanický přenos síly, přesné valivé vedení, s hydraulickými tlumiči pro nižší zátěž a dorazy pro omezení zdvihu,
řada L: s hydraulickým tlumičem pro nižší zátěž & dorazovým šroubem
Bezpístnicový válec, mechanický přenos síly, přesné valivé vedení, s hydraulickými tlumiči pro nižší zátěž a dorazy pro omezení zdvihu,
řada L: s hydraulickým tlumičem pro nižší zátěž & dorazovým šroubem
| Průměr: | 25 mm |
| Závit: | Rc |
| Připojení: | standardní provedení |
| Zdvih: | 400 |
| Jednotka omezení zdvihu: | L (vlevo: hydraulický tlumič pro nízké zatížení a stavěcí šroub; vpravo: hydraulický tlumič pro nízké zatížení a stavěcí šroub) |
| Snímač polohy: | M9BW--elektronický snímač, 2-barevná signalizace, 2 vodiče, kabel v ose snímače |
| Konektor nebo vodiče: | 0.5m |
| Počet: | 2 ks |
| Provozní teplota: | 5 ... 60 ºC |
| Provozní tlak: | 0.8 - 0.1 MPa |
| Zkušební tlak: | 1.2 MPa |
| Připojovací závit - vstup: | R 1/8 |
| Funkce jednočinného pohonu: | Double acting |
| Teoretická síla válce - vysouvání (při 0.5 MPa): | 245 N |
| Max. rychlost pístu: | 1500 mm/s |
| Provedení tlumení koncových poloh: | Air cushion |
| Počet pneumatických připojení: | 2 |
| Usable tubing material: | PU |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.




























































































