SI-RFPT-U2M, RFID, 3806402, Banner
Naše cena:
bez DPH 2.630,09 Kč
s DPH 3.182,41 Kč
s DPH 3.182,41 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,09 Kč
Výrobce: Banner
Kategorie: Bezpečnost BANNER
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:SI-RFPT-U2M
Váha[kg]: 0.09 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: DE
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
SI-RFPT-U2M, RFID bezpečnostní spínač, 3806402, Banner
- bezkontaktní bezpečnostní senzory pro individuální aplikace
- typ kódování: unikátní
- reset: automatický
- diagnostika: PNP výstup (není bezpečnostní)
- signalizace provozního stavu (zelený / červený)
- signalizace výstupu (žlutá)
- IP69K
- SIL 3 (IEC 61508)
- PL e (ISO 13849-1)
- pro akuátor Si-RF-A
| Funkce: | RFID bezpečnostní spínač |
| Pouzdro: | kvádrové pouzdro |
| Rozsah: | 10…25 mm |
| Napájecí napětí: | 19.2…30 VDC |
| Výstupní funkce: | 2x spínací kontakt OSSD, PNP |
| Elektrické připojení: | kabel |
| Délka kabelu: | 2.0 m |
| PL dle EN ISO 13849-1: | Level e |
| SIL acc. to IEC 61508: | 3 |
| Kategorie dle ISO 13849-1:2008: | 4 |
| Úroveň kódování / ochrana proti neoprávněné manipulaci: | unikátní |
| Materiál pouzdra: | plast, termoplastický materiál |
| Okolní teplota: | -25 … 70 °C |
| Stupeň krytí: | IP69K |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.






























































































