SI-RFST-LP8, bezpečnostní senzor, 3806392, Banner
Naše cena:
bez DPH 3.015,05 Kč
s DPH 3.648,21 Kč
s DPH 3.648,21 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,05 Kč
Výrobce: Banner
Kategorie: Bezpečnost BANNER
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:SI-RFST-LP8
Váha[kg]: 0.05 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: DE
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
SI-RFST-LP8, bezpečnostní senzor, 3806392, Banner
- bezkontaktní bezpečnostní kaskádovatelné senzory
- typ kódování: nízký
- reset: automatický
- diagnostika: PNP výstup (není bezpečnostní)
- signalizace provozního stavu (zelený / červený)
- signalizace výstupu (žlutá)
- IP69K
- SIL 3 (IEC 61508)
- PL e (ISO 13849-1)
- pro akuátor Si-RF-A
| Funkce: | RFID bezpečnostní spínač |
| Pouzdro: | kvádrové pouzdro |
| Rozsah: | 10…25 mm |
| lze kaskádovat: | ano |
| Funkce muting: | ne |
| Blokování automatického restartu: | ne |
| Napájecí napětí: | 19.2…30 VDC |
| Výstupní funkce: | 2x spínací kontakt OSSD, PNP |
| Elektrické připojení: | kabel s konektorem, M12 x 1 |
| Délka kabelu: | 0.250 m |
| Úroveň kódování / ochrana proti neoprávněné manipulaci: | nízká |
| Materiál pouzdra: | plast, termoplastický materiál |
| Provozní teplota: | -25 ... 70 °C |
| Krytí: | IP69K |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.






























































































