SI-RFST-HP8, 3806391, RFID bezpečnostní spínač, Banner
Naše cena:
bez DPH 2.520,10 Kč
s DPH 3.049,32 Kč
s DPH 3.049,32 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,10 Kč
Výrobce: Banner
Kategorie: Bezpečnost BANNER
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:SI-RFST-HP8
Váha[kg]: 0.1 kg
HS Code (Taric): 853650199
Země původu: DE
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
SI-RFST-HP8, 3806391, RFID bezpečnostní spínač, Banner
- bezkontaktní bezpečnostní kaskádovatelné senzory
- typ kódování: vysoký
- reset: automatický
- diagnostika: PNP výstup (není bezpečnostní)
- signalizace provozního stavu (zelený / červený)
- signalizace výstupu (žlutá)
- IP69K
- SIL 3 (IEC 61508)
- PL e (ISO 13849-1)
- pro akuátor Si-RF-A
| Funkce: | RFID bezpečnostní spínač |
| Rozsah: | 10…25 mm |
| Napájecí napětí: | 19.2…30 VDC |
| Výstupní funkce: | 2x spínací kontakt OSSD, PNP |
| Elektrické připojení: | kabel s konektorem, M12 x 1 |
| Délka kabelu: | 0.250 m |
| Úroveň kódování / ochrana proti neoprávněné manipulaci: | vysoká |
| Materiál pouzdra: | plast, termoplastický materiál |
| Provozní teplota: | -25… +70 °C |
| Krytí: | IP69K |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.






























































































