ZK2A12K5QWA-06, vakuová jednotka, SMC
Naše cena:
bez DPH 8.190,10 Kč
s DPH 9.910,02 Kč
s DPH 9.910,02 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,10 Kč
Výrobce: SMC
Kategorie: Vakuové ejektory
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:ZK2A12K5QWA-06
Váha[kg]: 0.1 kg
HS Code (Taric): 84141089
Země původu: JP
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
ZK2A12K5QWA-06, vakuová jednotka, SMC
| Typ tělesa: | A (samostatný ejektor - odvzdušnění vestavěným tlumičem) |
| Jmenovitá velikost trysky: | 12 (ø1.2) |
| Vakuový ventil / uvolňovací ventil: | K (N.C. / N.C.) |
| Napětí: | 5 (24V DC) |
| Snímač tlaku / digitální snímač vakua: | Q (digitální snímač tlaku vakua (energy saving) / 100 až -100kPa / 1 x výstup NPN / pouze SI jednotky) |
| Vvakuový ventil / uvolňovací ventil / digitální Snímač vakua, konektor: | W (s kabelem pro snímač, energeticky úsporné provedení) |
| Přívod vakua (V): | 06 (nástrčná spojka pr.6) |
| Zkušební tlak: | 500 kPa |
| Napájecí napětí: | 12 to 24 VDC ±10 %, Ripple (p-p) 10 % or less (Protected against reverse connection) |
| Spínaný výstup: | NPN open collector OUT1: General purpose, OUT2: Valve control |
| Rozsah vstupního tlaku [MPa]: | 0.3 - 0.6 MPa |
| Úroveň hluku: | 75 dB |
| Standardní provozní tlak: | 0.35 MPa |
| Jmenovité napětí: | 24 VDC |
| Příkon ventilu: | 0.4 W |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.



























































































