IME12-06BPSZC0K, indukční snímač, 1071218, Sick
Naše cena:
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
Výrobce: SICK
Kategorie: Snímače SICK řada IM a IME
Dostupnost: skladem (5 Ks)
Kat. číslo:IME12-06BPSZC0K
Váha[kg]: 0.3 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: HU
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
| Velikost závitu: | M12 x 1 |
| Průměr: | Ø 12 mm |
| Snímací vzdálenost S: | 6 mm |
| Zajištěná spínací vzdálenost Sa: | 4,86 mm |
| Spínací frekvence: | 800 Hz |
| Druh připojení: | Konektor M12, 4pinový |
| Spínací výstup: | PNP |
| Elektrické provedení: | DC 3-vodič |
| Krytí: | IP67 |
| Napájecí napětí: | 10 V DC ... 30 V DC |
| Trvalý proud Ia: | ≤ 200 mA |
| Proud při chodu naprázdno: | ≤ 10 mA |
| Provozní teplota: | -25 ... 75 °C |