Indukční snímač průměr 6.5mm, LR6.5QBN02DPC-E1, 2mm, PNP, NC, Konektor M8/3, Lanbao
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:LR6.5QBN02DPC-E1
Váha[kg]: 0.01 kg
- Doporučit známému
Indukční snímač průměr 6.5mm
Snímací vzdálenost: 2mm
Spínání: PNP
Kontakt: NC
Připojení: M8/3piny
Zapuštění: Ne
Frekvence: 1500Hz
Krytí: IP67
Pracovní teplota: -20 - +70°C
Napájecí napětí: 10-30VDC
Snímací vzdálenost: 2mm
Spínání: PNP
Kontakt: NC
Připojení: M8/3piny
Zapuštění: Ne
Frekvence: 1500Hz
Krytí: IP67
Pracovní teplota: -20 - +70°C