Indukční snímač průměr 6.5mm, LR6.5QBN02DNC-E1, 2mm, NPN, NC, M8, Lanbao
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:LR6.5QBN02DNC-E1
Váha[kg]: 0.01 kg
- Doporučit známému
Indukční snímač průměr 6.5mm
Snímací vzdálenost: 2mm
Spínání: NPN
Kontakt: NC
Připojení: M8/3piny
Zapuštění: Ne
Frekvence: 1500Hz
Krytí: IP67
Pracovní teplota: -20 - +70°C
Napájecí napětí: 10-30V DC
Snímací vzdálenost: 2mm
Spínání: NPN
Kontakt: NC
Připojení: M8/3piny
Zapuštění: Ne
Frekvence: 1500Hz
Krytí: IP67
Pracovní teplota: -20 - +70°C