LR6.5QBF15DPC-E1, indukční snímač, Lanbao
Kategorie: Snímače válcové LANBAO
Dostupnost: skladem (8 Ks)
Kat. číslo:LR6.5QBF15DPC-E1
Váha[kg]: 0.01 kg
- Doporučit známému
LR6.5QBF15DPC-E1, indukční snímač průměr 6.5mm, 1,5mm, PNP, NC, M8, Lanbao
Snímací vzdálenost: 1,5mm
Spínání: PNP
Kontakt: NC
Připojení: M8/3piny
Zapuštění: Ano
Frekvence: 2000Hz
Krytí: IP67
Pracovní teplota: -20 - +70°C
Napájecí napětí: 10-30V DC
Snímací vzdálenost: 1,5mm
Spínání: PNP
Kontakt: NC
Připojení: M8/3piny
Zapuštění: Ano
Frekvence: 2000Hz
Krytí: IP67
Pracovní teplota: -20 - +70°C