Indukční snímač průměr 6.5mm, LR6.5QBF15DNC-E1, 1,5mm, NPN, NC, M8, Lanbao
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:LR6.5QBF15DNC-E1
Váha[kg]: 0.01 kg
- Doporučit známému
Indukční snímač průměr 6.5mm
Snímací vzdálenost: 1,5mm
Spínání: NPN
Kontakt: NC
Připojení: M8/3piny
Zapuštění: Ano
Frekvence: 2000Hz
Krytí: IP67
Pracovní teplota: -20 - +70°C
Napájecí napětí: 10-30V DC
Snímací vzdálenost: 1,5mm
Spínání: NPN
Kontakt: NC
Připojení: M8/3piny
Zapuštění: Ano
Frekvence: 2000Hz
Krytí: IP67
Pracovní teplota: -20 - +70°C