LR6.5QBF15DPC, indukční snímač, Lanbao
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:LR6.5QBF15DPC
Váha[kg]: 0.02 kg
- Doporučit známému
LR6.5QBF15DPC, indukční snímač průměr 6.5mm, 1,5mm, PNP, NC, 2m kabel, Lanbao
Snímací vzdálenost: 1,5mm
Spínání: PNP
Kontakt: NC
Připojení: 2m kabel PUR
Zapuštění: Ano
Frekvence: 2000Hz
Krytí: IP67
Pracovní teplota: -20 - +70°C
Napájecí napětí: 10-30V DC
Snímací vzdálenost: 1,5mm
Spínání: PNP
Kontakt: NC
Připojení: 2m kabel PUR
Zapuštění: Ano
Frekvence: 2000Hz
Krytí: IP67
Pracovní teplota: -20 - +70°C