LR6.5QBN04DPOY-E1, indukční snímač průměr 6.5mm, 4mm, NO, PNP, Konektor M8/3, LANBAO
Kategorie: Snímače válcové LANBAO
Dostupnost: skladem (7 Ks)
Kat. číslo:LR6.5QBN04DPOY-E1
Váha[kg]: 0.01 kg
- Doporučit známému
Základní parametry :
Pro rozměrový výkres a více informací použijte záložku ke stažení.
Základní parametry :
| Velikost: | 6,5mm |
| Snímací vzdálenost: | 4mm |