LR6.5QBF02DPOY-E1, indukční snímač průměr 6.5mm 2mm, PNP, NO, Konektor M8/3, Kov, 10-30VDC, LANBAO
Naše cena:
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
Výrobce: Lanbao
Kategorie: Snímače válcové LANBAO
Dostupnost: skladem (35 Ks)
Kat. číslo:LR6.5QBF02DPOY-E1
Váha[kg]: 0.01 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: CN
- Popis produktu
- Ke stažení (1)
- Dotaz
- Doporučit známému
Základní parametry :
Pro rozměrový výkres a více informací použijte záložku ke stažení.
Základní parametry :
| Velikost: | 6,5mm |
| Snímací vzdálenost: | 2mm |