LR04QAF15DPOY-E1, indukční snímač 4mm, 1.5mm, NO, PNP, Konektor M8/3, LANBAO
Naše cena:
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
Výrobce: Lanbao
Kategorie: Snímače válcové LANBAO
Dostupnost: skladem (46 Ks)
Kat. číslo:LR04QAF15DPOY-E1
Váha[kg]: 0.02 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
Jedná se o výborné kvalitní indukční snímače, které vykazují velikou odolnost a pevnost.
Jsou vhodé pro nasazování v automobilovém průmyslu a veškerých provozech týkající se průmyslu.
Snímací vzdálenost: 1,5mm
Typ výstupu: PNP
Kontakt: NO
Napájení: 10..30V DC
Připojení: M8/3 piny
Krytí: IP67
Signalizace stavu: Led dioda
Zapuštěný
Snímací vzdálenost: 1,5mm