Indukční snímač SICK IM30-15NNS-ZC1
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:IM30-15NNS-ZC1
- Doporučit známému
Jedná se o kvalitní nezapuštěný snímač o velikosti M30 se snímací vzdáleností 15mm se spínacím kontaktem a NPN výstupem.
Znaky produktu
| max. vzdálenost snímání: | 15 mm | |
| Provedení v kovu: | Nelícovaný | |
| Funkce výstupu: | Spínací funkce | |
| Spínací frekvence: | 200 Hz | |
| Způsob připojení: | Konektor, M12, 4-pólový | |
| Spínací výstup: | NPN | |
| rozměr závitu: | M30 x 1,5 | |
| Délka: | 76 mm | |
| Napájecí napětí: | DC 10 ... 30 V | |
| Zbytkové vlnění: | <= 10 % od Ub | |
| Úbytek napětí: | <= 1 V při Ia max | |
| Odběr proudu: | <= 20 mA | |
| Trvalý zatěžovací proud: | <= 400 mA | |
| Hystereze od ... do (od sr): | 2 ... 10 % | |
| Reprodukovatelnost: | (Ub a Ta konstantní), <= 2 % od sr (Ub a Ta konstantní) | |
| Teplotní drift (od sr): | ± 10 % | |
| Potlačení spínacího impulsu: |  |
| Krytí: | IP 67 | |
| T provozní od ... do: | -25 °C ... +70 °C | |
| Max. utahovací moment: | 60 Nm | |