Indukční snímač SICK IM18-12NPO-ZC1
Naše cena:
Výrobce: SICK
Kategorie: Snímače SICK řada IM a IME
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:IM18-12NPO-ZC1
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
| Znaky produktu | |||
| max. vzdálenost snímání: | 12 mm | ||
| Provedení v kovu: | Nelícovaný | ||
| Funkce výstupu: | Rozpínací funkce | ||
| Spínací frekvence: | 300 Hz | ||
| Způsob připojení: | Konektor, M12, 4-pólový | ||
| Spínací výstup: | PNP | ||
| Technická data | |||
| Způsob provedení: | Válcový se závitem | ||
| rozměr závitu: | M18 x 1 | ||
| Délka: | 64 mm | ||
| Napájecí napětí: | DC 10 ... 30 V | ||
| Zbytkové vlnění: | <= 10 % | ||
| Úbytek napětí: | <= 1 V při Ia max | ||
| Current consumption: | <= 10 mA | ||
| Trvalý zatěžovací proud: | <= 400 mA | ||
| Hystereze od ... do (od sr): | 2 ... 15 % | ||
| Reprodukovatelnost: | (Ub a Ta konstantní), <= 5 % od sr (Ub a Ta konstantní) | ||
| Teplotní drift (od sr): | ± 10 % | ||
| EMV: | podle EN 60-947-5 | ||
| Ochrana proti zkratu (taktovaná): |  |
| Ochrana proti přepólování: |  |
| Potlačení spínacího impulsu: |  |
| Enclosure rating: | IP 67 | ||
| T provozní od ... do: | -25 °C ... +70 °C | ||
| Max. utahovací moment: | 30 Nm | ||