IM18-12NPS-ZC1, indukční snímač, SICK
Naše cena:
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:IM18-12NPS-ZC1
Váha[kg]: 0.06 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: HU
- Doporučit známému
Jedná se o kvalitní nezapuštěný snímač o velikosti M18 se snímací vzdáleností 12mm se spínacím kontaktem a PNP výstupem.
| Snímací vzdálenost max.: | 12 mm |
| Typ výstupu indukčního snímače: | PNP |
| Zátěžový proud: | 200 mA |
| Spínací frekvence: | 500 Hz |
| Spotřeba proudu: | 10 mA |
| Materiál pouzdra: | Poniklovaná mosaz |
| Provozní napětí: | 10-30V |
| Typ zakončení: | Konektor, M12, 4kolíkový |
| Typ montáže: | Částečně zapuštěný držák |
| Provozní teplota: | -25 ... 75 °C |