Indukční snímač M18, SIM18FM1PC2, 5mm, PNP, NO, Kabel 2m, Emas // !! DOPRODEJ !!
Normal price:
bez DPH 340,10 Kč
s DPH 411,52 Kč
Our price: bez DPH 238,10 Kč
s DPH 288,10 Kč
Save: bez DPH 102,00 Kč s DPH 123,42 Kč
Our price: bez DPH 238,10 Kč
s DPH 288,10 Kč
Save: bez DPH 102,00 Kč s DPH 123,42 Kč
Recycling fee 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,10 Kč
Manufacturer: EMAS
Category: Snímače Emas
Availability: skladem (20 Ks)
Ord. number:SIM18FM1PC2
Weight[kg]: 0.1 kg
HS Code (Taric): 85365019
Country of origin: TR
- Popis produktu
- Ke stažení (1)
- Dotaz
- Doporučit známému
Základní parametry :
| Velikost: | M18 |
| Snímací vzdálenost: | 5mm |
| Délka snímače: | 67mm |
| Provedení čela: | zapuštěné |
| Typ výstupu: | PNP |
| Kontakt: | NO |
| Napájení: | 10-30 VDC |
| Připojení: | kabel 2m |
| Signalizace stavu: | led dioda |
| Spínací proud: | 200mA |
| Materiál snímače: | poniklovaná mosaz |
| Krytí: | IP67 |
| Teplotní rozsah: | -20 / +50 Cº |
Have a question about this product?
Feel free to contact our sales department
Do you like this product? Recommend it to your friend or even a friend.










































































































