MK043E-20DT, PLC s integrovaným HMI, 9DI, 9DO tranzistor, 2AI 0-10V, KINCO
Naše cena:
Recyklační příspěvek 5-16-8 (4Kč/Ks):
Výrobce: Kinco
Kategorie: PLC s integrovaným HMI
Dostupnost: skladem (3 Ks)
Kat. číslo:MK043E-20DT
Váha[kg]: 0.4 kg
HS Code (Taric): 85371091
Země původu: CN
- Popis produktu
- Ke stažení (1)
- Dotaz
- Doporučit známému
- Související zboží (5)
MK043E-20DT, PLC s integrovaným HMI, 9DI, 9DO tranzistor, 2AI 0-10V, 24V DC, 2xRS485, Modbus RTU, KINCO
Podporujte širokou škálu rozšiřujících modulů, které splňují potřeby různých aplikací uživatelů.
• Část HMI využívá průmyslový procesor, hlavní frekvenci 700 MHz, 128 MB Flash + 64 MB DDR2 velkokapacitní úložiště a podporuje novou generaci programovacího softwaru DTools s dotykovou obrazovkou, aby se dále zlepšil výkon produktu. Rozšířená funkce
Display:4,3" TFT
Rezolution: 480*272
Color: 256k
Memory:128M FLASH+64M DDR
Built-in I/O points: 30 I/O, DI 16*DC24V, DO 14*DC24V, transistor output,2*AI, 1*AO
Expansion: Up to 8 module - KS series expansion module
Programming port: USB 2.0
Communication port:2*RS485, Baudrate 115.2kbps
High speed counter:2, Max 50KHz;
High speed output:2, Max 50KHz ; 1, Max 10KHz
Display:4,3" TFT
Rezolution: 480*272
Color: 256k
Memory:128M FLASH+64M DDR
Programming port: USB 2.0
Technical Specifications
| Power supply: | DC 24V power supply |
| Built-in I/O points: | 20 I/O, DI 9*DC24V, DO 9*DC24V, transistor output,2*AI, |
| Communication port: | 2 RS485, Modbus RTU(slave),modbus master,free protocol |
| Connectable expansion modules: | No |
| Real-time clock: | Yes |
| Dimensions(mm): | 132 x 102 x 31.5 |
| Cutout size(mm): | 119 x 93 |
Performance specification
| Display: | 4,3" TFT |
| Resolution: | 480*272 |
| Backlight: | LED |
| Brightness: | 250cd/m2 |
| Backlight life: | 50000 hours |
| Touch Panel: | 4-wire precision resistance network |
| Processor: | 32-bit 400MHz RISC |