RM84-2012-35-1012, elektromagnetické relé, 2 kontakty, cívka 12VDC, 8A-250VAC/24VDC, RELPOL
Normal price:
bez DPH 49,01 Kč
s DPH 59,30 Kč
Our price: bez DPH 46,56 Kč
s DPH 56,34 Kč
Save: bez DPH 2,45 Kč s DPH 2,96 Kč
Our price: bez DPH 46,56 Kč
s DPH 56,34 Kč
Save: bez DPH 2,45 Kč s DPH 2,96 Kč
Recycling fee 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,01 Kč
Manufacturer: RELPOL
Category: Relé
Availability: skladem (56 Ks)
Ord. number:RM84-2012-35-1012
Weight[kg]: 0.01 kg
HS Code (Taric): 85364190
Country of origin: PL
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
RM84-2012-35-1012, elektromagnetické relé, 2 kontakty, cívka 12VDC, 8A-250VAC/24VDC, RELPOL
| Řada relé: | RM 84 |
| Vhodná patice: | GZM80 |
| Konfigurace kontaktů: | 2 přepínací kontakty |
| Jmenovité napětí cívky: | 12V DC |
| Zatížitelnost kontaktů AC: |
8 A / 24 VDC |
| Zatížitelnost kontaktů DC : |
8 A / 24 VDC |
| Max. proud kontaktů: | 12 A |
| Spínané napětí: | max 250V AC, max 250V DC |
| Spínaný výkon: | 500VA |
| Pracovní teplota: | -40...55°C |
| Vnější rozměry: | 27.4 x 12,7 x 15.7mm |
Have a question about this product?
Feel free to contact our sales department
Do you like this product? Recommend it to your friend or even a friend.




























































































