PVQ33-5G-23-01F, SMC
Naše cena:
Výrobce: SMC
Kategorie: Produkty SMC
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:PVQ33-5G-23-01F
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
| Valve Type | 33 (N.C. Base Mounted) |
| Voltage | 5 (24VDC) |
| Electrical Entry | G (Grommet) |
| Orifice Size | 23 (2.3mm) |
| Port Size | 01 [Base Mount w/Sub-Plate 1/8(6A) or Body Ported 1/8(6A)] |