MHL2-32D, úchopná hlavice, SMC
Naše cena:
bez DPH 24.969,90 Kč
s DPH 30.213,58 Kč
s DPH 30.213,58 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
2,90 Kč
Výrobce: SMC
Kategorie: Produkty SMC
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:MHL2-32D
Váha[kg]: 2.9 kg
HS Code (Taric): 84798997
Země původu: JP
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
MHL2-32D, úchopná hlavice, SMC
- Max. upínací síla pro jednu čelist: 396 N při tlaku 0.5 MPa
- Dvojčinná
- Opakovatelná přesnost: ±0.1 mm
- Maximální počet cyklů: 60 cyklů/min.
| Průměr pístu: | 32 mm |
| Závit: | pr.10 až 25 mm: M závit, pr.32 až 40 mm: Rc závit |
| Zdvih otevření/zdvih sevření: | standardní |
| Provozní tlak: | 0.1 ... 0.6 MPa |
| Provozní teplota: | -10 ... 60 ºC |
| Opakovatelná přesnost: | ± 0.1 mm |
| Mazání: | Not required |
| Efektivní upínací síla na čelist (při 0.5 MPa): | 228 N |
| Max. frekvence spínaní: | 30 c.p.m. |
| Gripping point distance: | 80 mm |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.




























































































