Ultrazvukový snímač M12x1/88mm,teach, UT120021
Naše cena:
bez DPH 10.940,60 Kč
s DPH 13.238,13 Kč
s DPH 13.238,13 Kč
Výrobce: IPF
Kategorie: Ultrazvukové senzory
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
| Feature | Data |
| product group: | 259 |
| product: | Ultraschallsensoren (analog) |
| design: | M12x1 |
| description: | taster,teach in |
| additional information: | Schalldüse |
| length: | 88 |
| housing material: | Ms vern |
| operating voltage: | 15-30V DC |
| output: | 0-10V |
| current consumption: | 200mA |
| sn: | 2-82 |
| connection: | M12-Stecker4pol |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































