IG512A, indukční snímač, IGK3005-APKG/AM/US104DPO/3G/3D, IFM
Naše cena:
bez DPH 1.979,23 Kč
s DPH 2.394,87 Kč
s DPH 2.394,87 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,08 Kč
Výrobce: IFM
Kategorie: Nové produkty IFM
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:IG512A
Váha[kg]: 0.08 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
IG512A, celokovový indukční snímač, IGK3005-APKG/AM/US104DPO/3G/3D, IFM
- Pro aplikace v oblastech s nebezpečím výbuchu
- Díky vysokému stupni krytí jsou senzory vhodné pro použití v náročných průmyslových podmínkách
- Kovová snímací plocha pro náročné provozy
- Speciální mechanická stabilita tak zajišťuje vysokou bezpečnost zařízení
- Jasně viditelná signalizace spínacího stavu
| Elektrické provedení: | PNP |
| Výstupní funkce: | rozpínač |
| Spínací vzdálenost[mm]: | 5 |
| Pouzdro: | Typ závitu |
| Rozměry[mm]: | M18 x 1 / L = 70 |
| Speciální vlastnosti: | Pozlacené kontakty; Zvýšená spínací vzdálenost; Celokovové pouzdro |
| Odolnost proti tlaku: | 100 bar |
| Poznámka k tlakové odolnosti: | aktivní plocha |
| Provozní napětí[V]: | 10...30 DC |
| Proudový odběr[mA]: | < 20 |
| Ochrana proti přepólování: | ano |
| Spínací frekvence DC[Hz]: | 100 |
| Ochrana proti zkratu: | ano |
| Ochrana proti přetížení: | ano |
| Spínací vzdálenost[mm]: | 5 |
| Zvýšená spínací vzdálenost: | ano |
| Okolní teplota[°C]: | -40 ... 60°C |
| Krytí: | IP 67; (pokud je používán mimo nebezpečnou zónu: IP 65, IP 67, IP 68, IP 69K) |
| Materiály: | pouzdro: nerezová ocel (1.4404 / 316L); LED okénko: PEI; upevňovací matice: Nerezová ocel |
| Připojení: | konektorové provedení: 1 x M12; kódování: A; Kontakty: Pozlaceno |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































