EVC215, propojovací kabel, VDOGF030MSS00,3H03STGH030MSS, IFM
Naše cena:
bez DPH 491,15 Kč
s DPH 594,29 Kč
s DPH 594,29 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-4 (0.1Kč/Ks):
0,10 Kč
Výrobce: IFM
Kategorie: Nové produkty IFM
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:EVC215
Váha[kg]: 0.02 kg
HS Code (Taric): 85444290
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
EVC215, propojovací kabel, VDOGF030MSS00,3H03STGH030MSS, IFM
- Odolné vůči olejům a chladícím kapalinám
- Optimální utěsnění i při montáži bez použití nářadí
- Díky vysokému stupni krytí jsou senzory vhodné pro použití v náročných průmyslových podmínkách
- Odolnost vůči rázům a vibracím díky zajišťovacímu mechanismu
- Mechanický koncový doraz chrání O-kroužek před zničením
| Speciální vlastnosti: | Neobsahuje silikon; Bez halogenů; Pozlacené kontakty; vhodnost pro vlečné řetězy |
| Bez silikonu: | ano |
| Provozní napětí[V]: | < 50 AC / < 60 DC |
| Okolní teplota[°C]: | -25 ... 90°C |
| Krytí: | IP 65; IP 67; IP 68; IP 69K |
| Tvarovaný materiál: | TPU |
| Materiál převlečné matice: | Mosaz, Niklovaný |
| Těsnící materiál: | FKM |
| Vhodnost pro vlečné řetězy: | ano |
| Elektrické připojení zástrčka - konektorové provedení: | 1 x M12, přímý; kódování: A; Materiál držáku: TPU, oranžová; Uzamčení: Mosaz, Niklovaný; Kontakty: Pozlaceno; Utahovací moment: 0,6...1,5 Nm |
| Kabel: | 0,3 m, PUR, Bez halogenů, černá, Ø 4,3 mm; 3 x 0,34 mm² (42 x Ø 0,1 mm ) |
| Elektrické připojení zásuvka - konektorové provedení: | 1 x M8, přímý; kódování: A; Materiál držáku: TPU, oranžová; Uzamčení: Mosaz, Niklovaný; Těsnění: FKM; Kontakty: Pozlaceno; Utahovací moment: 0,3...0,5 Nm |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.





























































































