Indukční snímač IFRM 06P17G1/L, BAUMER
Naše cena:
bez DPH 2.816,88 Kč
s DPH 3.408,42 Kč
s DPH 3.408,42 Kč
Výrobce: Baumer
Kategorie: Indukční snímače
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:IFRM 06P17G1/L
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
| general data | |
|---|---|
| mounting type | quasi-flush |
| special type | enhanced distance (GammaProx) |
| nominal sensing distance Sn | 3 mm |
| hysteresis | 2 ... 25 % of Sr |
| output indicator | LED red |
| electrical data | |
| switching frequency | < 1 kHz |
| voltage supply range +Vs | 12 ... 30 VDC |
| current consumption max. (no load) | 18 mA |
| output circuit | PNP make function (NO) |
| voltage drop Vd | < 2 VDC |
| output current | < 200 mA |
| short circuit protection | yes |
| reverse polarity protection | yes |
| mechanical data | |
| type | cylindrical smooth |
| material (sensing face) | PBT |
| housing material | stainless steel |
| dimension | 6,5 mm |
| housing length | 40 mm |
| connection types | cable, 2 m |
| ambient conditions | |
| operating temperature | -25 ... +75 °C |
| protection class | IP 67 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.




























































































