Q126EQ, optický senzor, 3072141, Banner
Naše cena:
bez DPH 1.930,15 Kč
s DPH 2.335,48 Kč
s DPH 2.335,48 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,15 Kč
Výrobce: Banner
Kategorie: BANNER Optosenzory 2
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:Q126EQ
Váha[kg]: 0.15 kg
HS Code (Taric): 85437090
Země původu: US
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
Q126EQ, optický senzor, 3072141, Banner
| Funkce: | jednocestná závora |
| Druh provozu: | vysílač |
| Pouzdro: | kvádrové pouzdro |
| Velikost: | 12.4 x 8 x 26.6 mm, Q12 |
| Rozsah: | 0…2000 mm |
| Barva světla: | červená |
| Napájecí napětí: | 10…30 VDC |
| Elektrické připojení: | kabel s konektorem, M8 x 1 |
| Délka kabelu: | 0.150 m |
| Materiál pouzdra: | plast, termoplastický materiál, žlutá |
| Provozní teplota: | -20 … 55 °C |
| Krytí: | IP67 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.






























































































