Q3XTBLD-Q8, optický senzor, 3091638, Banner
Naše cena:
bez DPH 6.970,10 Kč
s DPH 8.433,82 Kč
s DPH 8.433,82 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,10 Kč
Výrobce: Banner
Kategorie: BANNER Optosenzory 2
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:Q3XTBLD-Q8
Váha[kg]: 0.1 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: US
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
Q3XTBLD-Q8, optický senzor, 3091638, Banner
- 3místný 7segmentový LED displej
- 2 tlačítka
- signalizace výstupu žlutá
- IP67/69K
- rozsah: 0…300 mm
- laser třídy 2, červený, 655 nm, dle IEC 60825-1:2007
- napájecí napětí: 10…30 VDC
- 1x spínací výstup PNP, 1x NPN
- Kvádrový typ s odsazeným závitem M18
- Pouzdro ze zinkové slitiny
| Funkce: | senzor přiblížení |
| Druh provozu: | difuzní / potlačení pozadí |
| Pouzdro: | kvádr se závitem |
| Velikost: | 35.3 x 18 x 48.6 mm, Q3X |
| Rozsah: | 0…300 mm |
| Barva světla: | červená |
| Laserová třída: | 2 |
| Napájecí napětí: | 10…30 VDC |
| Výstupní funkce: | spínací/rozpínací, PNP/NPN |
| Proudový výstup: | 100 mA |
| Elektrické připojení: | konektor, M12 x 1 |
| Materiál pouzdra: | kov, niklováno, zinkovaný |
| Okolní teplota: | -10 … 50 °C |
| Stupeň krytí: | IP67/IP68/IP69 |
| Speciální vlastnosti: | zastavení/zpomalení, Wash down |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.






























































































