Q12AB6FF50, optický snímač, 3072116, Banner
Naše cena:
bez DPH 3.920,03 Kč
s DPH 4.743,24 Kč
s DPH 4.743,24 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,03 Kč
Výrobce: Banner
Kategorie: BANNER Optosenzory 2
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:Q12AB6FF50
Váha[kg]: 0.03 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: US
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
Q12AB6FF50, optický snímač, 3072116, Banner
- PVC kabel 2 m
- stupeň krytí IP67
- dobře viditelné LED
- zobrazení nízké funkční rezervy
- napájecí napětí: 10…30VDC
- bipolární spínací výstup, spínání světlem
| Funkce: | senzor přiblížení |
| Druh provozu: | potlačení pozadí, pevné |
| Pouzdro: | kvádrové pouzdro |
| Velikost: | 12.4 x 8 x 26.6 mm, Q12 |
| Rozsah: | 3…50 mm |
| Barva světla: | červená |
| Napájecí napětí: | 10…30 VDC |
| Výstupní funkce: | spínání světlem, PNP/NPN |
| Elektrické připojení: | kabel |
| Délka kabelu: | 2 m |
| Materiál pouzdra: | plast, termoplastický materiál, žlutá |
| Okolní teplota: | -20 … 55 °C |
| Stupeň krytí: | IP67 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.






























































































