S18-2VPLP-9M, fotoelektrický senzor, 3042146, Banner
Naše cena:
bez DPH 3.140,30 Kč
s DPH 3.799,76 Kč
s DPH 3.799,76 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,30 Kč
Výrobce: Banner
Kategorie: BANNER Optosenzory 2
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:S18-2VPLP-9M
Váha[kg]: 0.3 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
S18-2VPLP-9M, fotoelektrický senzor, 3042146, Banner
| Krytí: | IP67 |
| Délka kabelu: | 9 m |
| Snímací paprsek: | |
| Napájení: | DC |
| Režim snímání: | retroreflexní/polarizovaný |
| Primární materiál pouzdra: | termoplast |
| Vstup/výstup: | diskrétní |
| Max. snímací vzdálenost (mm): | 6000 |
| Výstupy: | PNP |
| Napájecí napětí: | 10-30 VDC |
| Provozní teplota: | -40 ... 70°C |
| Vlnová délka snímacího paprsku: | 624 |
| Zpožení při zapnutí (ms): | 100 |
| Počet pinů: | 4 |
| Průměr hlavně: | 18 mm |
| Indikátor: | LED diody |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.






























































































