QS18VP6RQ8, 3066450, optický senzor, Banner
Naše cena:
bez DPH 2.450,02 Kč
s DPH 2.964,52 Kč
s DPH 2.964,52 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,02 Kč
Výrobce: Banner
Kategorie: BANNER Optosenzory 2
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:QS18VP6RQ8
Váha[kg]: 0.02 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: CN
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
QS18VP6RQ8, 3066450, optický senzor, Banner
- zástrčka M12 x 1, 4pinová
- stupeň krytí IP67
- dobře viditelné LED
- napájecí napětí: 10…30 VDC
- přepínací PNP výstup
| Funkce: | jednocestná závora |
| Druh provozu: | přijímač |
| Pouzdro: | kvádr se závitem |
| Velikost: | 31 x 15 x 35 mm, QS18 |
| Rozsah: | 0…20000 mm |
| Napájecí napětí: | 10…30 VDC |
| Výstupní funkce: | spínací/rozpínací, PNP |
| Elektrické připojení: | konektor, M12 x 1 |
| Materiál pouzdra: | plast, ABS |
| Okolní teplota: | -20… +70 °C |
| Krytí: | IP67 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.






























































































