SLC4P14-160P44, 3804717, bezpečnostní optická závora (pár - přijímač/vysílač), Banner
Naše cena:
bez DPH 8.950,40 Kč
s DPH 10.829,98 Kč
s DPH 10.829,98 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,40 Kč
Výrobce: Banner
Kategorie: BANNER Optosenzory 2
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:SLC4P14-160P44
Váha[kg]: 0.4 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: US
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
SLC4P14-160P44, 3804717, bezpečnostní optická závora (pár - přijímač/vysílač), Banner
- stupeň krytí IP65
- zónové a stavové indikátory
- výška pole 160 mm
- délka (L): 173,2 mm
- vysoká odolnost vůči EMI, okolnímu světlu, zábleskům při svařování a stroboskopickému světlu
- 2x OSSD výstup
- bezpečnostní optická závora typ 4 dle IEC 61496‐1 a 61496-2
- kategorie 4 PLe dle EN ISO 13849‐1
- SIL 3 dle IEC 61508, SIL 3 CL3 dle IEC 62061
- odolnost vůči vibrací a rázům dle IEC 61496-1
| Pouzdro: | kvádrové pouzdro |
| Hlídaná výška: | 160 mm |
| Rozsah: | 100…2000 mm |
| Optické rozlišení: | 14 mm |
| Barva světla: | IR |
| Napájecí napětí: | 20.4…27.6 VDC |
| Výstupní funkce: | rozpínací, 2x PNP |
| Elektrické připojení: | kabel s konektorem, M12 x 1 |
| Délka kabelu: | 0.30 m |
| Materiál pouzdra: | plast, PC, čirý polykarbonát, žlutý polyester |
| Provozní teplota: | -20… +55 °C |
| Krytí: | IP65 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.






























































































