Q4XTBLAF100-Q8, 3091290, optický laserový senzor, Banner
Naše cena:
bez DPH 9.200,16 Kč
s DPH 11.132,19 Kč
s DPH 11.132,19 Kč
Recyklační příspěvek 5-32-1 (1Kč/Kg):
0,16 Kč
Výrobce: Banner
Kategorie: BANNER Optosenzory 2
Dostupnost: Na dotaz
Kat. číslo:Q4XTBLAF100-Q8
Váha[kg]: 0.16 kg
HS Code (Taric): 85365019
Země původu: US
- Popis produktu
- Dotaz
- Doporučit známému
Q4XTBLAF100-Q8, 3091290, optický laserový senzor, Banner
- místný 7segmentový LED displej
- 3 tlačítka
- signalizace výstupu žlutá
- IP67/69K
- Certifikát ECOLAB
- rozsah: 25…100 mm
- laser třídy 1, červený, 655 nm, dle IEC 60825-1:2007
- napájecí napětí: 12…30 VDC
- 1x spínací výstup PNP, 1x NPN
- Kvádrový typ s odsazeným závitem M18
- Pouzdro z nerez oceli V4A (1.4404)
| Rozsah: | 25…100 mm |
| Optické rozlišení: | 0.15 mm |
| Barva světla: | červená |
| Napájecí napětí: | 10…30 VDC |
| Výstupní funkce: | spínací/rozpínací, PNP/NPN |
| Elektrické připojení: | konektor, M12 x 1 |
| Materiál pouzdra: | kov, nerez ocel |
| Provozní teplota: | -10… +50 °C |
| Krytí: | IP67/IP68/IP69 |
Máte dotaz ohledně tohoto produktu?
Neváhejte kontaktovat našeho prodejce a ten se Vám bude věnovat.
Líbí se Vám tento produkt? Doporučte jej i Vašemu známemu či kamarádovi.






























































































